Pete Buttigieg trekt dezelfde soorten menigten die Barack Obama tijdens zijn eerste presidentiële loop deed

Pete Buttigieg trekt dezelfde soorten menigten die Barack Obama tijdens zijn eerste presidentiële loop deed

27 april 2019 0 Door Indignatie redactie

Toen ik hoorde dat een burgemeester genaamd Pete Buttigieg naar president rende, dacht ik dat hij niet echt een gebed had gedaan om een ​​serieuze kandidaat te zijn voor de Democratische nominatie. En toch zijn we hier slechts een paar maanden later en hij laat het gebeuren. 

Er wordt verwacht dat uiteindelijk minstens 20 democraten voor president zullen werken, maar op dit moment creëert Buttigieg meer buzz dan wie dan ook. Zonder enige twijfel zijn progressieven enthousiast dat hij de eerste openlijk homoseksuele man is die ooit voor president gerend heeft, en dat helpt hem zeker met diegenen aan de linkerkant. Maar om een ​​serieuze kandidaat voor het presidentschap te zijn, is meer nodig dan dat, en Buttigieg lijkt een aantal zeer scherpe politieke instincten te bezitten. Hij lijkt ook een uniek vermogen te hebben om diep in contact te komen met mensen,

Buttigieg is slechts 37 jaar oud, maar in die korte tijd heeft hij een cv opgesteld dat hem goed van pas komt op het campagnepad. Hij was Rhodos-geleerde, diende in de oorlog in Afghanistan, hij spreekt zeven talen, hij heeft twee reddingshonden en hij speelt zelfs piano.

Natuurlijk niet zo lang geleden zou het ondenkbaar zijn geweest voor iemand als Buttigieg om naar president te rennen, en dit is nog meer bewijs dat laat zien hoe dramatisch de dingen in dit land zijn verschoven.

En hij trekt drukte die doet denken aan het soort menigten dat Barack Obama tijdens zijn eerste presidentiële looppas tekende.

Op dinsdagavond bijvoorbeeld verwachtte de Buttigieg-campagne dat ongeveer 50 mensen zouden verschijnen voor een stadhuisevenement in Iowa, maar in plaats daarvan kwamen er 1.650 …

Het momentum van de campagne van presidentskandidaat Pete Buttigiegdwong een gemeentehuis op dinsdagavond in Des Moines, Iowa, om een ​​groter publiek dan verwacht tegemoet te komen.

De campagne verwachtte ongeveer 50 mensen voor het stadhuis in het gymnasium op Benjamin Franklin Junior High School in Des Moines. De school kwam naar schatting 1.650 mensen opdagen.

Onnodig te zeggen dat veel van zijn democratische rivalen zouden doden voor dat soort enthousiasme.

En op een evenement in New Hampshire begin april was de parkeerplaats voor de helft gevuld met mensen die niet binnen konden komen …

Tegen de tijd dat Pete Buttigieg aankwam in het Currier Museum of Art in Manchester, New Hampshire, was de ruimte in de nacht van 5 april op volle toeren en was het publiek erin geslaagd de helft van de parkeerplaats te vullen. Het miezerde, maar het woord verspreidde zich al snel dat Buttigieg zou spreken voordat hij naar binnen ging, dus degenen die de toelating hadden geweigerd, bleven staan, klaar om hun telefoons op te lichten om dit moment in de schemering te documenteren, toen de plotseling beroemde burgemeester van een kleine stad in een staat waarin ze zou waarschijnlijk alleen maar per ongeluk of met geweld bezoeken, zou pleiten voor zijn campagne om de redder te zijn die Amerika van president Donald Trump bezorgt.

Aanvankelijk, “burgemeester Pete” studeerde op minder dan een procent op nationaal niveau.

Abonneer u nu op onze gratis elektronische nieuwsbrief INDIGNATIE-nieuws klik hier om te registrerenLees ook:  Het Amerikaanse kapitalisme is in totale meltdown

Maar de afgelopen weken zijn de cijfers echt in beweging. Hij staat nog steeds alleen nationaal in de hoge eencijferige cijfers, maar hij werd derde in de meest recente nationale poll.

Misschien nog belangrijker is dat hij een indrukwekkende hoeveelheid geld inzamelt voor deze fase in het spel …

South Bend Mayor Pete Buttigieg haalde een verbazingwekkende $ 7 miljoen op in het eerste kwartaal van zijn lang geschoten presidentiële campagne, onthulde hij op maandag.

‘Dit is slechts een voorlopige analyse, maar uit het eerste rapport van ons team blijkt dat we in het eerste kwartaal van dit jaar meer dan $ 7 miljoen dollar hebben opgehaald. Wij (jij) presteren bij elke beurt beter dan verwacht. Ik zal later een vollediger analyse maken, maar tot die tijd: een grote dank aan alle supporters, ‘schreef hij op Twitter.

Sommigen bekritiseren Buttigieg omdat ze te ver links zijn, maar de waarheid is dat je dat zou kunnen zeggen over elke andere Democraat die ook voor president loopt.

Uiteindelijk zijn onze leiders een weerspiegeling van wie we zijn als een natie, en alle cijfers duiden erop dat Amerika al heel lang verlaten is.

Laat me je een voorbeeld geven. In 2006 ontdekte een onderzoek dat slechts 43 procent van alle Amerikanen “enthousiast” of “comfortabel” zou zijn met een LGBT-kandidaat voor president, maar vandaag is dat aantal opgelopen tot 68 procent …

Dat jaar zei slechts vijf procent dat ze enthousiast zouden zijn over een LGBT-kandidaat, volgens een opiniepeiling van NBC / Wall Street Journal. Nog eens 38 procent zei dat ze ‘comfortabel’ zouden zijn.

Deze dagen? Een meerderheid van de Amerikanen zegt dat het prima is met een homoseksuele kandidaat.

Een gecombineerde 68 procent is ofwel enthousiast (14 procent) ofwel comfortabel (54 procent) met een kandidaat die homo of lesbisch is.

Onnodig te zeggen dat u een presidentsverkiezing kunt winnen met minder dan 68 procent van de stemmen.

Overal waar je komt, voeren mensen gesprekken over “Burgemeester Pete”, en dit omvat zelfs veel van onze kerken …

“Ik hou van burgemeester Pete omdat de manier waarop hij praat over openlijk homo zijn karaktertrek toont.”

Ik hoorde deze opmerking niet bij een politieke bijeenkomst of een informele bijeenkomst van gelijkgestemden, maar in de kerk. In mijn kerk, om precies te zijn, tijdens het koffieuur na de wekelijkse dienst. Toen de gemeenteleden die rond de tafel in onze kelder in de kerk zaten, deze mening hoorden over de Democratische presidentskandidaat Pete Buttigieg, knikten ze allemaal in overeenstemming.

Op dit moment zijn Bernie Sanders en Joe Biden de koplopers, maar Pete Buttigieg komt eraan.

Het wordt een erg interessante verkiezingscyclus, en pro-Trump-krachten zullen een flinke strijd op hun handen hebben als “Burgemeester Pete” uiteindelijk de Democratische genomineerde wordt …Lees ook:  De strijd om Europa: zullen de mensen of de euro overleven?

Comments

comments